تاریخ : چهارشنبه, مهر ۲۳م, ۱۳۹۹ | گروه : اطلاعیه ها آموزشی | بازدید : 2٫956 مرتبه
 
images

 

موسسه آموزش عالی انرژی

 

با سلام و ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه‌ پذیرفته شدگان دوره‌های‌ کارشناسی نا پیوسته سال‌ 1399 

اعلام می دارد :

ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان تا  روز پنج شنبه مورخ ۹۹/۸/۱۵ تمدید شد.

لازم به ذکر است شهریه ثابت دوره کارشناسی  ناپیوسته شامل ۵۰ درصد تخفیف میباشد.

 

**مدارک مورد نیاز برای ثبت نام  کارشناسی ناپیوسته   **

ردیف

مدارک

توضیحات

۱

اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمام صفحات آن

-

۲

اصل کارت ملی و دو برگ تصویر پشت و روی آن

-

۳

شش قطعه عکس تمام رخ ۴×3 تهیه شده درسال جاری

-

۴

مدرک‌ ‌وضعیت ‌نظام ‌وظیفه

(برای برادران)دو برگ تصویر

 -مطابق با ‌یکی از کدهای مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره یک) که در همین دستورالعمل نیز برای یادآوری درج شده است.

 

5

اصل یا گواهی مدرک کاردانی

(فوق دیپلم) و ۲ برگ تصویر

  – برای‌ آن‌دسته‌ از پذیرفتگانی‌ که‌ ارائه‌ اصل یا گواهی مدرک‌ کاردانی امکان‌پذیر نباشد، لازم است گواهی تأیید شده ‌توسط ‌دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کاردانی را ارائه نمایند که درآن قید شده باشد « اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ویا شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌باشد». در صورتی که فرد پذیرفته در تاریخ مقرر فارغ‌التحصیل نشده باشد، قبولی وی «کان لم یکن» تلقی خواهد شد.(فرم شماره ۹)

 

6

تأییدیه تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

   -براساس‌ مفاد ماده‌ 7 دستورالعمل‌ شماره‌ 31902 مورخ‌ 28/5/64 صندوق‌ رفاه‌ دانشجویان‌ وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فناوری‌، آن ‌دسته‌ از فارغ‌التحصیلان‌ دوره‌های‌ کاردانی‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ غیرپزشکی‌ که‌ از مزایای‌ صندوق‌ مذکور بهره‌مند شده‌اند، در صورت‌ قبولی در آزمون‌ پذیرش ‌دانشجو از دوره‌ کاردانی‌ به‌ دوره‌ کارشناسی‌ ناپیوسته‌ سال‌ 1398، لازم است با صندوق‌ رفاه‌ دانشجویان‌ تسویه‌ حساب‌ نموده‌ و تأییدیه مربوط را در زمان‌ ثبت‌‌نام‌، به‌ دانشگاه‌ یا مؤسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل‌ قبولی‌ خود ارائه‌ نمایند.

 

7

مدرک معادل کاردانی که ثبت‌نام و ادامه تحصیل دارنده آن بلامانع است.

   الف- شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور هماهنگی در اجرای مصوبات جلسه ۴۳۲ مورخ ۳/۹/۱۳۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسات ۲۲۱ مورخ ۲۳/۱/۱۳۹۰ و ۲۵۲ مورخ ۵/۱۰/۱۳۹۱ شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی و کارگروه مربوط و جلسه ۷۴۸ مورخ ۱۷/۱۱/۱۳۸۸ شورای برنامه‌ریزی آموزش عالی، با هدف کمک به ادامه تحصیل آن عده از دارندگان مدرک معادل که موفق به قبولی در آزمون‌های دارندگان مدرک معادل نشده‌اند، طی آیین‌نامه شماره ۷۷۶۳۳/۲ مورخ ۲۸/۵/۱۳۹۲ ابلاغ شده توسط معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مقرر داشته است:

۱- آن عده از دارندگان مدرک معادل که قبل از تاریخ ابلاغ مصوبه جلسه شماره ۴۳۲ مورخ ۳/۹/۱۳۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی (مبنی بر ممنوعیت برگزاری دوره‌های معادل) در دوره‌های معادل پذیرفته شده‌اند، مشمول این مصوبه قرار می‌گیرند.

۲- آن عده از دارندگان مدرک معادل که قبل از تاریخ ابلاغ مصوبه فوق‌الذکر در دوره‌های مدرک معادل شرکت نموده ولی قبولی آنان بعد از تاریخ ابلاغ مصوبه فوق‌الذکر اعلام شده، در شمول این مصوبه قرار می‌گیرند.

۳- آن عده از دارندگان مدرک معادل که بعد از تاریخ ابلاغ مصوبه فوق‌الذکر، در دوره معادل شرکت نموده و پذیرفته‌ شده‌اند، به‌دلیل ممنوعیت برگزاری دوره معادل، در شمول این مصوبه قرار نمی‌گیرند و با مدرک معادل حق شرکت در آزمون‌های ورودی (پذیرش‌های) دوره‌های بالاتر را ندارند.

۴- آن عده از دارندگان مدرک معادل کاردانی (مشمولین بندهای ۱ و ۲) که در دوره‌های با مجوز شورای گسترش آموزش عالی، برنامه‌های درسی دوره را برابر برنامه‌های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گذرانده‌اند، اجازه دارند در آزمون‌های (پذیرش‌های) ورودی مقاطع بالاتر (که توسط سازمان سنجش آموزش کشور و یا دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود) شرکت کنند و در صورت قبولی در آزمون (پذیرش)، ادامه تحصیل دهند.

۵- آن عده از دارندگان مدرک معادل کاردانی (مشمولین بندهای ۱ و ۲) که در دوره‌های فاقد مجوز شورای گسترش آموزش عالی وارد شده‌اند، مشروط براین‌که برنامه‌های درسی دوره مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را رعایت کرده باشند، اجازه دارند در آزمون‌های (پذیرش‌های) مقاطع بالاتر شرکت نمایند. این عده از داوطلبان در صورت قبولی در آزمون ورودی (پذیرش) مقطع بالاتر موظفند تا ۲۰% واحدهای دوره را به تشخیص دانشگاه یا موسسه آموزش عالی پذیرنده، به عنوان دروس جبرانی بگذرانند و در صورت قبولی و کسب حداقل میانگین ۱۲در دروس مذکور، تحصیل خود را در مقطع بالاتر ادامه دهند.

۸

داوطلبانی که با سهمیه رزمندگان یا بنیاد شهید و امور ایثارگران در آزمون پذیرفته‌شده‌اند

    – معرفی‌نامه رسمی از ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (سازمان بسیج مستضعفین) و یا اداره کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هر یک از روسای ارگانهای مذکور که در آن قید شده باشد (که تا قبل از ترم دوم از طریق ارگانهای ذیربط به مؤسسات ارسال خواهد شد)، داوطلب با توجه به ماده ۱و تبصره‌های چهارگانه آن در آیین‌نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و سایر شرایط مندرج در آیین‌نامه مذکور، واجد شرایط استفاده از سهمیه رزمندگان می‌باشد.

۲- داوطلبانی که با سهمیه ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران (شامل کادر ثابت، پیمانی و وظیفه) و یا با سهمیه­های ارگان بنیاد شهید و امور ایثارگران (شامل خانواده شهدا «پدر، مادر، برادر و خواهر»، همسر و فرزندان معظم شهدا و یا مفقودالاثر، جانبازان عزیز و فرزندان و همسر جانباز ۲۵ درصد به بالا و آزادگان عزیز و فرزندان و همسر آنان) پذیرفته­شده­اند در زمان ثبت­نام، ملزم به ارائه فرم و یا مدرکی در رابطه با تائید سهمیه ثبت‌نامی خویش نمی­باشند و ملاک عمل برای ثبت­نام از آنان همان عنوان درج شده در فایل ارسالی از سوی این سازمان می­باشد.

 

ب: راهنمای ثبت نام غیر حضوری:

  1. ابتدا وارد سایت موسسه آموزش عالی انرژی به آدرس www.energy.ac.ir شده سپس از قسمت ورود به سامانه دانشجویی  وارد صفحه مورد نظر شده  دانشجویان جدید الورود را انتخاب نمایید و بعد از آن کد ملی و شماره داوطلبی را وارد نمایید.
  2. قسمت اطلاعات داوطلبان را کامل نمائید.
  3. در قسمت فرم های آموزشی ابتدا فرم های آموزشی را دریافت و تکمیل نمائید.
  4. مرحله بعد فرم های پر شده را بارگذاری نمائید(نکته مهم:نام فایل خود را لاتین یا اعداد قراردهید)
  5. سایر مدارک خواسته شده را بارگذاری و ارسال نمائید.
  6. پرداخت هزینه ثبت نام(شهریه ثابت در مقطع کارشناسی ناپیوسته با ۵۰ درصد تخفیف می باشد)
  7. -صدور کد رهگیری:در این مرحله سامانه به شما کد رهگیری می دهد که بعد از دریافت آن امکان تغییر اطلاعات را نخواهید داشت .و
  8.  این کد رهگیری را هنگام ثبت نام باید با خود بهمراه داشته باشید.
  9. -همه اطلاعات چاپ شده را می توانید چاپ بگیرید

 

 

 

با آرزوی موفقیت روز افزون

موسسه آموزش عالی انرژی

 

فرم های مورد نظر را پس از دانلود پرینت گرفته و کامل نمایید:

فرم های ثبت نام

 

 

نظرات شما